zadat inzerát

* Označená pole jsou povinná

Děkujeme za vyplnění dotazníku!
Prosím zkuste to ještě jednou (* jsou povinná pole).
Profil
parametry
inzerát
Děkujeme za zadání inzerátu. Váš inzerát bude zveřejněn do 48 hodin po vyplnění formuláře. Dovolujeme si Vás upozornit, že za správnost údajů zodpovídá každý zadavatel sám. V případě problémů s Vaším inzerátem nás kontaktujte na: office@portedo.cz. Děkujeme!
Něco se pokazilo (asi připojení). Prosím zkuste to znovu.

jak správně vyplnit inzerát

(1) Váš inzerát schválíme a budeme publikovat do 48 hodin! V případě problémů nás kontaktujte na mail office@portedo.cz
Odpovědi vyplňujte přímo do textu otázky.

(2)
Emailová adresa bude zveřejněna v inzerátu, telefonní číslo nebude zveřejněno a slouží nám pouze jako kontakt na Vás, pokud není inzerát správně vyplněný.

(3)
OBOR: Vyberte si jeden z oborů (hudebníci vybírají i ze skupiny nástrojů). Pokud nabízíte více oborů (např. hudební - smyčcové a hudební - ostatní), pak je potřeba vyplnit inzerát za každý obor zvlášť.

(4) UMĚLECKÉ ZAMĚŘENÍ:
 by mělo upřesnit Vaši specializaci. U hudebníků prosíme nejprve o uvedení nástroje (hra na…), poté může být rozvedeno v několika slovech (limit 80 znaků) např.komorní hra zaměřená na barokní hudbu, sborový zpěv, zaměření na soudobou hudbu apod.V dalších oborech například divadelní herec, klasický balet, grafická tvorba, ilustrátor knih, loutkoherec apod.

(5) DOJEZDOVÁ VZDÁLENOST: 
Zvažte pečlivě a realisticky Vaše možnosti. Pokud je dojezdová vzdálenost pro Vás celá ČR, zatrhněte všech 14 krajů.

(6) FORMÁT:
Jedná se o nabídku pro ZUŠ. Zatrhněte jeden nebo oba formáty.

(A) ODBORNÍK Z PRAXE
Obvykle formou bloku výuky 5 x 45 minut. Jedná se o individuální nebo skupinovou výuku žáků. Doporučujeme popsat Vámi nabízenou výuku, Vaši specializaci, co navíc můžete škole přinést oproti běžné výuce. Podmínka je min. 6 let praxe v oboru, pedagogické zkušenosti vítány. Odměna zhruba 4 000 až 5 000 Kč/hrubého na DPP.


(B) PROJEKTOVÝ DEN
Akce na 4 x 45 minut. Jedná se o výuku ve skupině do 15 žáků realizovanou ve spolupráci s učitelem. Žáci plní zadané úkoly, výstup může (a nemusí) být formou performance, koncert, výstava, taneční/divadelní představení, atd. Doporučujeme popsat Vaši představu projektového dne, Váš specifický přínos pro školu. Mohou být popsány i různé varianty projektových dní. 6 let praxe v uměleckém oboru je podmínkou. Odměna zhruba 3 000 Kč/hrubého na DPP.

(7) ŽIVOTOPIS:
Stručný životopis je volitelná kolonka. Pokud jste však nevyplnili odkaz na Váš web nebo profil na internetu, doporučujeme CV uvést (umělecké a případně pedagogické zkušenosti).