Heading

Heading

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Heading

This is some text inside of a div block.
This is some text inside of a div block.
Text LinkText Link

Petr Hroch

Psycholog
Pracuje jako psycholog od roku 1995. Vystudoval psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a už od dob studia pracoval jako konzultant v Poradně pro rodinu v Olomouci, kde s pestrou klientelou i bohatou směsicí problematiky pracuje dodnes. Mimoto už přes 20 let úspěšně lektoruje a to zejména témata spojená se zdravým či nezdravým zvládání stresu a zátěže. Ostatně jeho diplomová práce měla název Akceptace smrti jako bazální strategie zvládání zátěžových situací. Ve své praxi je ovlivněn gestalt orientovaným výcvikem a proto rád vnímá svět, lidi a jejich problémy spíše jako pódium, kde se rozehrávají různé scénáře. K tomu pohledu přispělo i to, že Petr v průběhu gymnaziálních studií hrával divadlo a původně zvažoval hereckou kariéru. Též uvažoval o konzervatorním studiu hry na lesní roh, které se věnoval. Petr o sobě s jistou hrdostí prohlašuje, že je ADHD. Tvrdí, že bez stresu není kreativita možná. Hroši si prostě se stresem rozumějí...
www.petrhroch.cz